מאלפי כלבים בתל אביב

איך מומלץ לבחור מאלף כלבים? האם חשוב שיהיה קרוב אלינו? האם הוא יוכל לעזור לנו ולכלב שלנו להסתדר יותר טוב ולהבין אחד את השני בצורה יותר טובה?

מאלף כלבים מומלץ בתל אביב אפשר לבחור על ידי המלצות מחברים. כמו כן אפשר לקרוא באינטרנט ולחפש פורומים וקבוצות ב Facebook שבהן יש אנשים אמתיים שממליצים על מאלפי כלבים בתל אביב. כמו כן ניתן לפנות ישירות למאלף כלבים ולשאול אותו לגבי הידע שלו, הניסיון שלו, וכל שאלה אחרת שתמצאו לנכון.


מאלפי כלבים בתל אביבטיפים לבחירת מאלף כלבים

OK – אז החלטנו לאלף את הכלב שלנו מסיבות כאלו ואחרות. יכול להיות שהכלב שלנו לא ממושמע ואולי נוטה לנשוך או שאולי הוא מרעיש בלילה ובשעות שרוצים לישון. יש מקרים רבים שבהם אנחנו נזדקק למעשה לעזרה מקצועית כדי לאלף את הכלב שלנו וללמד אותו התנהגויות חדשות.

מי זקוק לאילוף כלבים

ישנה דעה רווחת שלפיה רק כלבים גדולים ומסוכנים זקוקים לאילוף. מדובר בכלבים שעלולים לפגוע בכלבים אחרים או בבן אדם, למשל גזעים כמו רוטוויילר, אמסטף, וכדומה. אך האמת היא שכל כלב עשוי להזדקק לאילוף בתקופה מסוימת בחייו. לא מדובר רק בחשש מתקיפה. למעשה, לכל כלב יש התנהגויות לא רצויות כמו גם התנהגויות רצויות שאותן נרצה לחזק.

איך מתבצע אילוף כלבים

עוד לפני שמזמינים מאלף כלבים בתל אביב כדי להבין איך הדבר הזה שנקרא אילוף כלבים למעשה עובד. חינוך כלבים שונה מחינוך בני אדם. כלבים הם חיות הרבה יותר פשוטות. הצרכים שלהם הרבה יותר פשוטים. לא ניתן לתקשר עם כלבים ברמת אנושית. כלבים באופן טבעי לא מצייתים לחוקים אנושיים. הם לא מבינים שפות כמונו, ואנחנו לא יכולים לצפות מהם להבין. כאן בדיוק המקום האילוף לגשר וליצור תקשורת אפקטיבית בין בן אדם וכלב. כלבים מבינים ומגיבים לדברים כמו אוכל טעים, ליטופים, יחס (מרגישים אם אוהבים אותם) כל אלו אלה דברים שאנחנו יכולים להשתמש בהם על מנת להעביר מסרים וליצור התנהגויות רצויות חדשות אצל הכלב שלנו.

רובנו לא נולדנו עם הידע הזה או קיבלנו אותו במהלך חיינו. לא לימדו אותנו איך ללמד כלב בשפה שלו ולהקנות לו הרגלים חדשים שרצויים לנו. לכן במקרים רבים ניתן להיעזר מאוד במאלף כלבים שגם יגיע אלינו הביתה ויאלף את הכלב וגם ילמד אותנו כיצד לחנך ולאלף את הכלב שלנו בעצמנו.

סוגי אילוף שונים

כדאי לדעת שישנם סוגים שונים של אילוף. אילוף מסורתי יכול לכלול שימוש בחגורת חנקי או לכלול שימוש בקליקר. בשנים האחרונות החל טרנד של אילוף כלבים בגישה חיובית, שזה אומר אילוף לחלוטין ללא הפעלת כוח אלא רק ובעיקר באמצעות חיזוקים חיוביים לפעולות שרצויות לנו. מאלפי כלבים מקצועיים לרוב מתמחים במספר שיטות אילוף ויודעים להתאים את עצמם לסיטואציה ולמעשה לכלב שאיתו הם עובדים באותו רגע.

היתרון של הזמנת מאלף כלבים בתל אביב

אם אתם גרים בתל אביב יש הרבה יתרונות למציאת מאלף כלבים שקרוב אליכם. כך תוכלו להבטיח שהמאלף יגיע בכל פעם שאתם זקוקים לכך, גם אחרי שתיגמר סדרת האילוף הרשמית (הרבה פעמים מאלפים יכולים להגיע הביתה לסשן קצר או לעשות מפגשי אילוף משותפים בת"א), לכן הקרבה הפיזית היא חשובה. כמו כן, ישנם מאלפים שמשתדלים לעבוד רק בעיר ובסביבה הקרובה להם, כך שישנן סיבות רבות וטובות לבחור במאלף שמתגורר בעיר ובאזור שלכם.

לנוחותכם מצורפת לפניכם רשימת מאלפי כלבים הפועלים באזור תל אביב

מאלפי כלבים בתל אביב

אורי נוטר – מאלף כלבים מוסמך
050-9225948 תל-אביב-יפו

איציק אילוף כלבים
03-5774080 תל-אביב-יפו

אמנון אילוף כלבים
03-6489861 תל-אביב-יפו

טלי טראב | אילוף כלבים
052-3307204 תל-אביב-יפו

כלב טוב-אילוף כלבים מקצועי
03-6471964 תל-אביב-יפו

לוענית – אילוף כלבים באהבה
054-4483319 תל-אביב-יפו